خرید و فروش آپارتمان در ترکیه

  

آیا با خرید ملک در ترکیه میتوانم اقامت بگیرم؟
بله می توانید.
چرا من به اقامت ترکیه احتیاج دارم؟
در حال حاضر شما با پاسپورت ایرانی میتوانید ۹۰ روز در ترکیه اقامت داشته باشید و این به این معنی است که شما اگر قصد اقامت بیشتر از ۹۰  روز در ترکیه را دارید باید کارت اقامت ترکیه را از اداره مهاجرت دریافت کنید.
دولت ترکیه در جهت تسهیل شرایط اقامتی و تشویق بیشتر اتباع کشورهای دیگر جهت سرمایه گذاری در ترکیه از سال ۲۰۱۳  اقدام به ارائه اقامت یکساله به  خریداران ملک در ترکیه نمود که این زمان در سال ۲۰۱۷  به دو سال افزایش پیدا کرد.

اقامت ترکیه تا چه مدتی معتبر است؟

اعتبار اقامت ترکیه براساس شرایط ونوع اقامت متقاضی از۶ ماه تا ۵سال متغیر است.اقامت 6 ماه ترکیه معمولابرای کارگران فصلی خارجی است که از طرف کارفرما درخواست میشود و پیش زمینه دریافت اجازه کار ترکیه میباشد.اقامت خریداران خانه درترکیه ابتدا حداکثر۲ساله سپس حداکثر۳ساله وبعد از ۵ سال  قابل تبدیل به اقامت دائم می باشد.
معرفی پروژه ها

معرفی  تمامی پروژه های خوش نام در استانبول به همراه تور بازدید از پروژه ها که در صورت خرید ملک ، هتل اقامت به صورت رایگان در اختیار مشتریان قرار میگیرد.

 معرفی پروژه درایران ، بازدید و عقد قرار داد در استانبول با حضور وکیل ایرانی مورد تایید سفارت .

در صورت پرداخت نقدی سند در روز به نام می شود و درصورت خرید اقساطی پس از پایان اقساط به نام میگردد،شرایط اقساطی با پیش پرداخت %30 و

الباقی تا 60 ماه امکان پذیر می باشد.

پروژ باباجان پرمیوم از بزرگترین پروژه های استانبول میباشد که در منطقه بیلکیدوزو و نزدیک به ایستگاه مترو واقع شده و ازماه سپتامبر واحد ها آماده تحویل و

انتقال قطعی سند می باشد.

شروع قیمت از350/000 لیر

پروژه عظیم کوئین پارک در قلب استانبول منطقه شیشلی 5 دقیقه تا تقسیم در محوطه ای به متراژ 30/000مترواقع شده که 15/000مترفضای سبز دارد و شرایط نقدی و اقساط بدون بهره تا 60 ماه از مزایای فروش این پروژه می باشد.

شروع قیمت از 690/000 لیر

پروژه آریس بلندترین برج مسکونی در استانبول  در منطقه بیلیکدوزو با منظره دریا دسترسی آسان به مترواتوبوس  و اصلی ترین بزرگراه استانبول و فاصله 15دقیقه ای تافرودگاه آتاتورک.

شروع قیمت از 320/000 لیر

پروژه استانبول سارایلاری و بسفورس سیتی منطقه  آسیا و اروپا را دریک شهرک تجربه کنید.


الگو برداری شده از منطقه بلک و بسفر استانبول در شهرک استانبول سارایلاری در منطقه هالکالی نزدیک به فرودگاه و استانبول مال دارای برج های مسکونی و ویلا های بینظیر

شروع قیمت از 450/000 لیر


شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و برخورداری از مشاوره حضوری با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس :26355011-021           شماره همراه :3155681-0912